Komentari 29

N'Loga zabio iz slobodnjaka za pobjedu Hajduka u Đakovu

1

Pobjedu Hajduku 3-2 u prijateljskoj utakmici u Đakovu protiv domaće Croatije je golom iz slobodnjaka u 55. minuti donio Kamerunac Thierry Makon N'Loga

Nogometaši Hajduka u nedjelju ujutro odigrali su prijateljsku utakmicu u Đakovu protiv domaće Croatije i pobijedili 3-2.

Hajduk je poveo već u 3. minuti kada je Kiš zabio glavom nakon ubacivanja Malokua. Domaćini su izjednačili u 28. minuti preko Grgačevića. Samo četiri minute kasnije Splićani su ponovno poveli, a novi gol zabio je Kiš.

Do novog izjednačenje domaćini su stigli u 49. minuti kada je penal realizirao Borko.

Pobjedu Hajduku je golom iz slobodnjaka u 55. minuti donio Kamerunac Thierry Makon N'Loga, koji je na Poljud stigao u utorak.