Komentari 133

Nova pobjeda Atletico Madrida, Mandžukić odigrao 56 minuta

1

Napadač hrvatske reprezentacije bio je u akciji u petak i došao do nove pobjede u pripremnom susretu. Atletico Madrid minimalno je pobijedio Cadiz uoči superkupa

Atletico Madrid polako završava s pripremama, a u posljednjoj prijateljskoj utakmici slavio je kod Cadiza s minimalnih 1-0. Mario Mandžukić je pritom odigrao 56 minuta.

Uz mnogo sreće je taj jedini pogodak postigao Raul Garcia, i to dvije minute nakon što je Mandžukić napustio teren.

Sve u svemu, nije to bila predstava za pamćenje od strane španjolskog prvaka, kojeg u utorak 19. i u petak 22. kolovoza čekaju utakmice španjolskog superkupa protiv madridskog Reala. Ukoliko ih žele svladati morat će igrati mnogo bolje.