Komentari 137

'Očekivao sam više od Reala, iznenadilo me što nisu navalili'

1

Morat ćemo po pobjedu u uzvratu jer ovih 1-0 možda neće biti dovoljno, rekao je Sergio Ramos, koji poziva na oprez uoči uzvrata na Allianz Areni za tjedan dana

Real Madrid na uzvrat polufinala Lige prvaka na Allianz Arenu nosi prednost nad Bayernom 1-0 nakon što je Karim Benzema donio pobjedu golom u 19. minuti.

Sergio Ramos poziva na oprez.

- Bila je ovo dobra utakmica, ali teška i intenzivna protiv suparnika koji voli dominirati u posjedu lopte - rekao je Ramos i dodao:

Morat ćemo po pobjedu u uzvratu jer ovih 1-0 možda neće biti dovoljno. Nastavit ćemo proučavati protivnika kako bi prošli u finale.

Golman Bayerna Manuel Neuer također smatra da ništa nije gotovo.

- Sve je još moguće, očekujemo sličnu utakmicu u uzvratu. Moramo ostati koncentrirani i iskoristiti naše prilike.

Iako je Real slavio, Arjen Robben smatra da 'kraljevski klub' nije puno pokazao.

- Više sam očekivao od Reala. Mislio sam da će navaliti na sve strane, ali umjesto toga čekali su i dopustili nama da vodimo igru, to me iznenadilo.

Guardiola: Ne možemo dobiti svaku utakmicu

Kontrolirali smo igru, ali Real je vrebao iz kontre. Imali su igrače koji su to mogli dobro iskoristiti. Napravili smo sve što smo mogli. Ne možemo pobijediti u svakoj utakmici, a pogotovo ne protiv jedne od najboljih i najskupljih momčadi svijeta - rekao je trener Bayerna, Pep Guardiola.