Komentari 9

Odlični Innerhofer do pobjede: Ivici dva boda na Lauberhornu

3

Christof Innerhofer fanstastičnom vožnjom došao je do pobjede na legendarnom Lauberhornu. Ivica Kostelić je završio kao 29. s gotovo tri i pol sekunde zaostatka

Ivica Kostelić neće po najboljem pamtiti nastup na spustu u Wengenu. Nakon drugog mjesta u superkombinaciji u petak naš najbolji skijaš nije previše riskirao što se vidjelo i na vremenu te je u cilj ušao s vremenom 2:33.26 što je bilo  čak 3.44 sekunde sporije od pobjednika Innerhofera. To mu je  na kraju bilo dovoljno za 29. mjesto i dva boda.

Christof Innerhofer fanstastičnom vožnjom došao je do pobjede na legendarnom Lauberhornu. Talijan je stazu u Wengenu prošao u vremenu 2:29.82 što je bilo 0.30 sekundi brže od drugoplasiranog Austrijanca Klausa Kroella.

Na pobjeničko postolje popeo se još jedan Austrijanac. Kao treći je s vremenom 2:30.58 završio Hannes Reichelt.

Treba istaknuti kako dva velika favorita za pobjedu u Wengenu, Norvežanin Aksel Lund Svindal i Švicarac Carlo Janka, nisu uspjela završiti utrku.