Ognjen Vukojević: Kad svi padaju, mi gazimo

1

Ognjena Vukojevića prati engleski klub Arsenal, no Ogi kaže da o odlasku iz zagrebačkog Dinama - niti ne pomišlja

Igrala se 90. minuta protiv Wolfsburga, Mikić je prošao po desnoj strani, vratio loptu, a Vukojević “zakucao” pod prečku. Gol za pobjedu. - Trener traži da se ubacujem u završnicu. Zaslužili smo pobjedu jer smo bili bolji, a u drugom dijelu smo ih 'ubili' snagom. Naš tempo teško je pratiti, kad svi padaju, mi gazimo - kaže Ogi. Od igrača za prljave poslove razvio se u pravoga veznog igrača, suigrači mu vjeruju... - Istina, ali ne očekujte od mene da budem Modrić, da imam takav zadnji pas - priznao je. Oduševljen je navijačima. - Igrači Wolsfburga su bili izgubljeni, nisu mogli pet minuta taknuti loptu. Čudesno. U utorak Dinamo igra prvo pretkolo Lige prvaka protiv Hazara. - Igraju grubo, na granici crvenoga kartona. No mi ćemo u prvoj utakmici sve riješiti - tvrdi Ogi.