Na portal se također možeš prijaviti i
putem svog Facebook ili Google računa.
ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
3 komentara

Okupljaju se 'kauboji', još dvije utakmice za već osiguran Euro

Naša rukometna reprezentacija već je osigurala plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine u Austriji, Norveškoj i Švedskoj, ali preostale su im još dvije utakmice kvalifikacija

Foto: Dino Stanin/PIXSELL
3 komentara

Hrvatska rukometna reprezentacija okupit će se u subotu, 8. lipnja, uoči dva preostala susreta kvalifikacija za EURO 2020. godine, protiv Švicarske i Belgije.

Reprezentacija će se okupiti u 13 sati u zagrebačkom hotelu Panorama, a istog će dana trenirati u dvorani II Doma sportova od 18:00 do 20:00 sati. Hrvatska vrsta će u Zagrebu trenirati i nedjelju i u ponedjeljak, a u utorak putuje u Švicarsku. Susret protiv Švicarske igra se u srijedu, 12. lipnja u Zugu s početkom u 18:15 sati. Posljednji susret kvalifikacija reprezentacija igra protiv Belgije u Poreču u nedjelju, 16.lipnja u 18.00 sati.

Hrvatska nakon četiri utakmice vodi na ljestvici skupine 2 sa sedam bodova i osigurala je plasman na EP 2020. u Austriji, Norveškoj i Švedskoj. Švicarska je druga s bodom manje, Srbija na trećem mjestu ima dva boda, a na začelju je Belgija s jednim bodom.

Izbornik Lino Červar je uoči utakmica sa Švicarskom i Belgijom objavio je širi popis igrača.

Širi popis igrača:

1. FILIP IVIĆ, PGE VIVE KIELCE
2. MORENO CAR, RK NEXE
3. MATEJ AŠANIN, TSG FRIESENHEIM
4. MANUEL ŠTRLEK, TELEKOM VESZPREM
5. VALENTINO RAVNIĆ, RK PPD ZAGREB
6. DAVID MANDIĆ, RK PPD ZAGREB
7. JOSIP BOŽIĆ PAVLETIĆ, RK PPD ZAGREB
8. IVAN VIDA, RK NEXE
9. ŽELJKO MUSA, SC MAGDEBURG
10. MARIN ŠIPIĆ, RK NEXE
11. MARINO MARIĆ, MT MELSUNGEN
12. MARKO MAMIĆ, PGE VIVE KIELCE
13. HALIL JAGANJAC, RK NEXE
14. ANTE KUDUZ, DINAMO BUCURESTI
15. MATEJ HRSTIĆ, RK PPD ZAGREB
16. DOMAGOJ DUVNJAK, THW KIEL
17. LUKA CINDRIĆ, PGE VIVE KIELCE
18. LUKA MRAKOVČIĆ , PPD ZAGREB
19. ANTE GADŽA, RK NEXE
20. LUKA STEPANČIĆ, PSG HANDBALL
21. JAKOV VRANKOVIĆ, GRUNDFOS TATABANYA
22. IVAN SRŠEN, RK PPD ZAGREB
23. DOMAGOJ PAVLOVIĆ, MT MELSUNGEN
Naši partneri pišu
Message