Ono što su strpljivo gradili u 92 minute Vatreni su prosuli u 93.

Hladan tuš u zadnjoj minuti sudačke nadoknade! Vatreni su dominirali i vodili 1-0 ali su primili jeftin gol iz auta u zadnjoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 1-1.

Na semaforu je svijetlilo 1-0, izbornik Zlatko Dalić zamijenio je u sudačkoj nadoknadi Luku Modrića kako bi doživio ovacije na otvorenoj sceni krcatog Poljuda, nestrpljiviji gledatelji već su polako napuštali stadion kada je Broadhead zabio za izjednačenje i ugasio slavlje na tribinama. Hladan tuš za igrače na terenu, izbornika Dalića i 33.474 gledatelja koji su došli vidjeti otvaranje kvalifikacija i sigurnu pobjedu protiv Walesa. Umjesto sigurne pobjede vidjeli su 92. minute sigurne igre i dominacije, ali i gol Walesa kojim su izborili bod. Wales ni u sedmom pokušaju nije uspio svladati Hrvatsku, nisu praktično ozbiljnije ni zaprijetili, no slaba je to utjeha za Vatrene koji su prosuli dva boda na startu kvalifikacija.