Komentari 39

Opet je sredio Kloppa: Bilić je izbacio Liverpool iz FA Cupa!

10

West Ham je u ponovljenoj utakmici 4. kola FA Cupa pobijedio Liverpool 2-1 golom u 120. minuti utakmice. Bilić je opet nadmudrio Kloppa koji je bahato na teren poslao praktički rezerve

West Ham je pobijedio Liverpool u FA Cupu! Bilićevi "čekićari" nisu uspjeli slaviti protiv Liverpoola u regularnih 90 minuta niti u osmoj međusobnoj utakmici u FA Cupu, ali pobijedili su Klopov Liverpool 2-1 golom u 120. minuti. Što je još slađe.

Nevjerojatna utakmica u kojoj su oba trenera izvela dosta rezervi. Bilić je u odnosu na utakmicu protiv Southamptona promijenio petoricu igrača, a Jürgen Klopp čak desetoricu koja nisu igrala za vikend protiv Sunderlanda.

West Ham je dobio obje međusobne prvenstvene utakmice ove sezone i to bez primljenog gola. Liverpool tri utakmice protiv West Hama nije zabio, ovoga puta uspio je zabiti, ali West Ham na kraju slavi peto kolo i utakmicu s Blackburnom.

Počelo je velikom šansom Bentekea za Liverpool u 14. minuti, a nepunu minutu nakon toga West Hamov O'Brien je pogodio stativu. Michail Antonio zabio je za vodstvo Bilićeve momčadi u 45. minuti. Pogodio je Antonio na drugoj stativi.

Liverpool je sjajno otvorio drugi dio. Benteke je iznudio prekršaj na rubu šesnaesterca, a loptu je namjestio Coutinho. Majstorski izveden slobodnjak u stilu Ronaldinha, ispod "živog zida" za 1-1. Ostalo je tako u regularnih 90 minuta.

U produžecima titulu tragičara ponio je očajni Benteke koji ne bi pogodio gol ni da se igralo još 90 minuta. Kazna za promašaje stigla je u posljednjoj minuti produžetka kad je Angelo Ogbonna zabio za veliku pobjedu West Hama.