Komentari 121

Strijelac gola od 21 mil. kuna: Sjajno sam je primio pa ga i malo odgurnuo da pobjegnem

Atmosfera je bila fantastična. Znali smo da će biti takva utakmica, da ćemo se morati non-stop braniti i pokušavati iz kontre i uspjeli smo, kazao je strijelac pobjedničkog gola za rušenje Engleza

Mislav Oršić opet je junak Dinama. Nakon što je rušio Tottenham i West Ham, zapaprio je i velikom Chelseaju. Njegov gol odlučio je utakmicu protiv londonskog velikana koji je izgubio u Maksimiru 1-0 na startu Lige prvaka!

POGLEDAJTE VIDEO: Kinez pogodio strijelca u pobjedi

Kinez 00:41

- Stvarno ne znam što bih rekao! Atmosfera je bila fantastična. Znali smo da će biti takva utakmica, da ćemo se morati non-stop braniti i pokušavati iz kontre i uspjeli smo - rekao je Mislav u kamere Arenasporta.

Orša je maestralno u 13. minuti realizirao kontru koju je započeo Robert Ljubičić, nastavio Bruno Petković asistencijom glavom pokraj Wesleyja Fofane, stopera od 82 milijuna eura. Jurnuo je napadač Dinama, pretrčao 50 metara i zabio gol za pobjedu!

POGLEDAJTE GA:

Taj gol vrijedan je 2,8 milijuna eura, koliko će Dinamo dobiti za pobjedu. Ili, ako hoćete, 21,03 milijuna kuna!

- Zadnja linija je bila kompaktna, vezni red čvrst, Livi dao svoj obol. Svatko je dao ugradio svoj dio u ovo, svih 22 igrača i klupa. Opet smo pobijedili u prvoj utakmici u Ligi prvaka i nadam se da će biti sve bolje - dodao je Oršić pa opisao gol:

- Odlično sam je primio u prvom koraku, da mu uspijem pobjeći metar. A onda sam ga i malo odgurnuo, taman da uspijem pogledati gdje je golman i lagano ga prebaciti.

POGLEDAJTE VIDEO: ORŠIĆ NAKON POBJEDE