Komentari 15

Osijek "razbio" Zagreb, Inter je šokirao Cibaliju u 90. minuti

2

Odigrane su tri utakmice 3. kola HNL-a. Osijek je pregazio Zagreb 4-0, a pobjede su ostvarili i nogometaši Intera u Vinkovcima, odnosno Istre protiv Lučkog u Zagrebu...

Dojmljivu predstavu pružili su osječki nogometaši u 4-0 pobjedi protiv Zagreba u Gradskom vrtu. Dugo Osijek nije ovako dobro izgledao, a gosti mogu biti sretni jer kući su mogli i s punijom mrežom. Dominirali su domaći igrači, zabili su Špehar, Smoje i Miličević dok je autogol zabio Oršulić. Nikakve šanse nije Zagreb imao u ovoj utakmici.

Inter je napravio pravo iznenađenje pobjedom protiv Cibalije u Vinkovcima. Arber Abilaliaj zabio je u 3. minuti sudačke nadoknade za veliko slavlje gostiju. Cibalia je bila puno bolja u prvom dijelu, imali su 10 kornera, dominirali su, ali nisu uspjeli zabiti. Kazna za to stigla je u sudačkoj nadoknadi.

Istra je očekivano slavila protiv Lučkog golovima Jazvića i Grbića u prvom poluvremenu.