ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
članak

Ostali pred vratima polufinala: Ruska Jugra izbacila Nacional

Nacional je izgubio od aktualnog europskog prvaka ruske Jugre u Zagrebu 5-1. Hrvatski prvak koji vrijedi 10 puta manje igrao je sjajno i držao je Ruse na konopcima...

It's kišing

Steta...nadigrali su ruse...ali protiv ovako raspolozenog ruskog golmana ni Falcao ne bi mogao nista...

Subota, 26.11.2016. u 22:21
  • Default avatar - Kazimierz Kozlowski
    Kazimierz Kozlowski

Nacional totalno nadigra ruse,ali golman je bija strasan,dok je nas golman drugi gol s centra primija,a i kod 1-2,cista kontra je sprijecena na jako ruzan nacin od strane igraca jugre,al sve u svemu veliki uspjeh.

2 Subota, 26.11.2016. u 22:26
    • Default avatar - ivesko_king

ivesko_king: Slažem se, greška Bilića kod gola za 1-2, ali što je tu je, svaka čast dečkima na borbi i samo nek nastave tako. Rezultat će doći s vremenom.

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:31

Kazimierz Kozlowski: Lipo su igrali,nadam se Ricardinju dogodine,:)

DambacrnaMamba0.1

Svaka čast loserima. X vam je bio dovoljan i onda popijete petardu. Nažalost ipak niste materijal za senzacije :P

10 Subota, 26.11.2016. u 22:11
    • Avatar deronja

deronja: Oprosti, ali ti je komentar totalno glup. Izgleda da nikada nisi igrao mali nogomet kad ti mozes igrati na X.

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:17

DambacrnaMamba0.1: Ako imaš na poluvremenu X koji ti je potreban uz bolju distribuciju lopte mi nije jasno kako možeš u jednom poluvremenu popušiti 5 komada. I to sada nema veze sa velikim ili malim nogometom ( jedno & drugo igram) nego ...prikaži još! samo sa disciplinom & taktikom. Hebeš takve igraće & trenera koji ne iskoriste pol koraka do najvećeg uspjeha u povjesti :P

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:25

deronja: Sjedni odlican , dva.

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:28

ivesko_king: Jesi ti stvarno glup ili šta? Bilo je 1-2 za Ruse dok nisu se otvorili i kasnije igrali i sa golmanom igračem, o čemu ti pričaš uopće? 35.minuta puno bolja igra od aktualnog prvaka i samo ih je golman spasio ...prikaži još! od toga da oni popiju sasvim zasluženih 5 komada, pročitaj komentare igrača i trenera Ugre ako budu jer će sigurno i oni izjaviti da je ovaj rezultat totalno nezaslužen.

DambacrnaMamba0.1: Vi ste svi samo obični minimalisti koje se zadovoljavaju sa onim stvarima koje ne znače ništa !!!!

• Default avatar - LovroZG

LovroZG: kurca si ti igro ak tak razmišljaš, primiš jedan gol i ode ti ta tvoja taktika sam tak - a upravo se to i dogodilo, jer je, jbg, prošo jači protivnik

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:33

DambacrnaMamba0.1: ivesko_king:Nisam pratio tekmu live, samo na live scoru, ali mi je bilo jasno da su se morali otvoriti čim su brazilski rusi poveli. Bez obzira, tvrdim i dalje da do toga nije trebalo doči da su igrali dalje disciplinirano, čekali ...prikaži još! priliku & a ne ići u otvorenu konfrontaciju sa prvacima europe. Kako takvu jednostavnu logiku ne shvaćate ???

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 22:42
    • Avatar BvB 09

BvB 09: Bio sam na utakmici i moglo je biti i 5-1 za Nacional. Ali je njihov golman odigrao vrhunski

Odgovori Subota, 26.11.2016. u 23:44

Kazimierz Kozlowski: Golman ih je spasija.

Odgovori Nedjelja, 27.11.2016. u 00:13