Komentari 20

Osvojio kup: Pogledajte gol mogućeg Dinamova pojačanja

3

Budući napadač Dinama Hillel El Arbi Soudani zabio je sinoć gol za svoju Vitoriju Guimaraes koja je u pobjedom protiv Benfice u finalu osvojila portugalski kup

El Soudani je pravi igrač za Dinamo, bit će pravo pojačanje. Njemu ne treba puno prilika da zabije gol, nahvalio je El Soudanija Vaha Halilhodžić koji napadača Vitorije Guimaraes vodi u alžirskoj reprezentaciji.

Alžirac bi danas treba doći u Zagreb na konačne pregovore o prelasku u Dinamu, no sinoć je El Soudani (25) igrao sa svojom Vitorijom u finalu portugalskog kupa i zabio lijep gol za izjednačenje protiv Benfice. Guimaraes je osvojio kup pobijedivši 2-1, a Soudani je bio jedna od zvijezda večeri.

U priloženom videu i sami se možete uvjeriti da Alžirac doista zabija lakoćom, a Dinamu je ove sezone upravo to nedostajalo.