Ovo još niste vidjeli: Navijači iz protesta bacali štake na teren

1

Fanatični navijači argentinskog Racing Cluba originalnost su digli na višu razinu. Nezadovoljstvo lošim igrama iskazali su bacanjem štaka na travnjak usred susreta

Argentinski navijači nadaleko su poznati po svojoj fanatičnosti i privrženosti klubu, koja često zna graničiti s ludilom. Navijači Racing Cluba po ekstremnosti su se digli na višu razinu.

Na domaćoj utakmici argentinskog kupa protiv Sarmienta 'drukeri' Racinga nezadovoljstvo lošom formom svog kluba iskazali su - bacanjem štaka na teren!

Ova neobična proslava iznenadila je sve na travnjaku pa su sudac, skupljači lopta i radnici na terenu morali skupljati popriličan broj štaka. No, glavno je pitanje kako su uopće domišljati navijači uspjeli unijeti pomagala na stadion.