Komentari 16

Pandev odveo Napoli na vrh Serie A, Slovenac spasio Milan

1

Milan je pobijedio Sampdoriju 1-0 i tako prekinuo negativni niz od tri utakmice bez 'punog plijena'. Gol odluke na početku drugog poluvremena zabio je Slovenac Birsa

U subotu su odigrane dvije utakmice šestog kola Serie A. Nogometaši Napolija su se nakon neočekivanog kiksa protiv Sassuola u prošlom kolu, vratili na pobjednički 'kolosjek' slavljem kod Genoe 2-0.

Napoli je pitanje pobjednika riješio već nakon 25 minuta igre, a junak Napolitanaca bio je Goran Pandev. U 14. minuti Makedonac je iskoristio grešku domaće obrane i zabio za vodstvo 1-0. U 25. minuti Napoli je odigrao vrlo lijepu akciju koju je drugim golom na utakmici 'okrunio' Pandev.

Josip Radošević bio je cijelu utakmicu na klupi.

Napoli je pobjedom barem na 24 sata preuzeo vrh prvenstvene ljestvice.

Milan je minimalnom pobjedom protiv Sampdorije 1-0 prekinuo negativni niz od tri utakmice bez 'punog plijena'. Gol odluke na početku drugog poluvremena zabio je Slovenac Valter Birsa na asistenciju Robinha.