Komentari 8

Parker je baš Smushen: Taj je igrao kod Phila Jacksona?!

1

Cibonin Amerikanac Smush Parker igrao je za Lakerse i trebao je biti pojačanje. A uglavnom se sramoti. U 2. poluvremenu poraza od Krke upropastio je što je mogao

Nevjerojatno! Kao da sam imao maslaca na rukama, rekao je utučeni Smush Parker nakon nove Cibonine blamaže.

U drugom poluvremenu poraza od Krke upropastio je sve što je mogao. U čistim situacijama lopta mu je ispadala iz ruku i letjela u aut.

- Ovakav Parker nije dovoljno dobar za nas - konstatirao je trener cibosa Danijel Lutz.

U prvih mjesec dana nije baš zadovoljio, ali zbog nedostatka boljih rješenja Cibona mu je ipak dala još jedan jednomjesečni ugovor.

- Namjeravam dokazati da zaslužujem biti ovdje. Zaista je nesreća što sam odigrao ovako loše drugo poluvrijeme - kaže Smush.

U Zagreb je stigao potpuno izvan forme, s očitim viškom kilograma. Međutim, tvrdi da je fizički sad u puno boljem stanju, iako se to ni po čemu ne vidi.

- Sad sam na 90-95 posto, samo me nekoliko akcija dijeli od toga da odigram odličnu utakmicu. Osjećam se sto posto bolje nego kad sam došao, nadam se da vidite da sam drukčiji igrač i da sam u formi - kaže Smush.

Nažalost, ne vidimo. Možda Parker ima drukčiju percepciju svijeta oko sebe. A budući da kaže i kako Cibona ima svijetlu budućnost, bojimo se da joj slijede još teži dani.

Ovakvo što nisu mogli ni zamisliti

Ovaj poraz nas je doveo u tako lošu situaciju da je to bilo nezamislivo u bilo kojem trenutku, kaže trener Lutz.

Ciboni slijede gostovanja kod Zadra i Širokog, s kojima se bori za bijeg s dna lige. Nasreću, Szolnoki ima dvije pobjede manje i slabiji međusobni omjer.