Komentari 250

'Građana' nigdje sat vremena, a onda okrenuli PSG u 7 minuta

Domaćin je bio puno bolja momčad prvih sat vremena, a onda je Pepov stroj došao na radnu temperaturu i okrenuo utakmicu golovima De Bruynea i Mahreza. PSG je poveo golom Marquinhosa

Kao što smo i mogli očekivati, gledali smo spektakl na Parku Prinčeva. Manchester City je pobijedio PSG 2-1 golovima De Bruynea i Mahreza.

Domaćin je poveo golom Marquinhosa nakon kornera i bio puno bolja momčad u prvom dijelu. Nizale su se prilike pred golom Edersona, dok je City jedinu pravu priliku imao preko Fodena koji je pucao po sredini gola pred kraj prvog poluvremena.

Champions League - Semi Final First Leg - Paris St Germain v Manchester City
City misli na budućnost: Doveo je brazilsko čudo od djeteta

No, City je nakon predaha izašao kao momčad gladnija uspjeha te su šokirali Parižane koji su očito mislili da su već sve riješili. Igrali su sve bolje, a isplatilo im se u 54. minuti kada je jedan ubačaj De Bruynea ušao u mrežu Navasa.

Belgijac je ubacio s lijeve strane, nije pogodio nikoga u skoku, ali zato je ostavio golmana Parižana na krivoj nozi i poravnao rezultat.

Potpuni preokret napravio je Riyad Mahrez samo sedam minuta kasnije iz slobodnjaka. Alžirac je pronašao rupu u živom zidu PSG-a i pogodio u nebranjeni dio mreže.

Uzvrat je u utorak (5. svibnja) na Etihadu.

Nova Liga prvaka: Utakmica i klubova više, ali hrvatskom prvaku neće biti ništa lakše ući
Sortiranje događaja
90'

Kraaaaj. Nevjerojatna utakmica otišla je u konačnici na stranu Manchester Cityja. PSG će morati po pobjedu na Etihad sljedeći tjedan.

90'

PSG je potpuno neopasan, šokiran onime što im je napravio Manchester City u posljednjih pola sata utakmice. Nevjerojatno, ali to je nogomet.

88'

Foden ja sada imao priliku baciti PSG u ponor, ali još jednom nije uspio. Šteta za City

85'

Uhhh, prijeti Mahrez. Pokušao je iznenaditi Navasa udarcem u prvi kut, ali promašio je.

82'

Stišće sada City. Ovo je njihova prilika za zaključiti polufinale još u ovoj utakmici. PSG je na konopcima.