Komentari 6

Perasovićeva Valencia pala u Beogradu, Real je bio uvjerljiv

2

Crvena zvezda pobijedila je Valenciju 76-63 u Euroligi. Panathinaikos je bio uvjerljiv protiv Fenerbahčea (91-73), a Žalgiris je slavio na gostovanju kod Efesa sa 65-62...

U četvrtak je odigrano 3. kolo Eurolige u skupinama A, C i D. Velimir Perasović je s Valencijom izgubio od Crvene zvezde. Srpska momčad slavila je 76-63 u skupini D. Boban Marjanović bio je najbolji strijelac sa 16 koševa i šutom za dvicu 6/8.

Panathinaikos je bio uvjerljiv kod kuće protiv Fenerbahčea 91-73. Luka Žorić je u porazu od grčke momčadi sudjelovao s 9 koševa u 15 provedenih minuta na parketu.

Žalgiris je slavio na gostovanju kod Efesa u Istanbulu 65-62. Dontaye Draper je kod Efesa zabio osam koševa uz tri skoka i četiri asistencije za 24 minute na parketu, a Dario Šarić nije bio u sastavu turske momčadi jer je u ponedjeljak u pobjedi protiv Tofasa uganuo gležanj.

Sutra su na rasporedu ostale utakmice 3. kola, a nama najzanimljivija je ona u kojoj moćni CSKA stiže u Zagreb na dvoboj protiv Cedevite.