Komentari 76

Petev: Pa mi igramo kao djeca, prezeleni smo za Ligu prvaka

4

Igrači su se borili, željeli su, ali ovo je realnost. Treba nam iskustvo da igramo s više samopouzdanja, rekao je Ivajlo Petev nakon novog Dinamovog poraza u Ligi prvaka...

Znali smo kako će Sevilla igrati. Pogriješili smo kod prvog gola, mi smo još prezeleni za ovakve utakmice i momčadi kao što je Sevilla. Još smo ostali i bez igrača, rekao je Ivajlo Petev za HRT nakon utakmice protiv Seville u 4. kolu Lige prvaka.

Sevilla je pobijedila Dinamo 4-0.

Španjolci su imali 30 udaraca prema golu, Dinamo tri, a domaći su imali i 10-0 u kornerima uz 67 posto posjeda lopte protiv Dinama koji je cijelo drugo poluvrijeme zbog Stojanovićeve gluposti igrao s igračem manje.

- Imali smo neke šanse, malo je falilo da zabijemo i taj prvi gol. Igramo kao djeca, moramo prihvatiti ovaj poraz. Nismo tražili remi, imali smo šanse, akcije tri na dva i dva na dva. Ali Sevilla je iskusnija i puno kvalitetnija.

- Igrači su se borili, željeli su, ali ovo je realnost. Treba nam iskustvo da igramo s više samopouzdanja - rekao je Dinamov trener.