Petrić: Jako me boli, noga mi uopće ne izgleda dobro

1

Mladen Petrić zabio je prekrasan gol za svoj HSV u Europskoj ligi, no morao je ranije izaći s terena nakon jednog starta PSV-ova veznjaka Engelaara

Iako su u uzvratnoj utakmici 1/16 finala Europske lige u Nizozemskoj poraženi od PSV-a 3-2, nogometaši HSV-a prošli su u osminu finala ovog natjecanja. Hamburg je prvu utakmicu na domaćem terenu dobio 1-0, a Nizozemci su nakon prvog poluvremena u Eindhovenu vodili 2-0. Na samom početku drugog poluvremena Trochowski je ubacio loptu, a Mladen Petrić je sjajno reagirao i prebacio Isakssona za 2-1. No zbog jednog grubog starta domaćeg veznjaka Engelaara Petrić je u 77. minuti susreta s bolnom grimasom na licu odšepao s travnjaka, a nakon dvoboja nije bio optimističan.
- Još se uvijek nadam da ću igrati protiv Bayerna u prvenstvu, ali bol je jaka, a krv se slijeva u gležanj i uopće mi to ne izgleda kako bi trebalo. Znakovi nisu dobri, ali vidjet ćemo nakon detaljnih pretraga u Hamburgu - komentirao je hrvatski reprezentativac.