Komentari 144

Guardiola: Tako je to u Europi, kad pogriješiš, odmah te kazne

Guardiola: Tako je to u  Europi, kad pogriješiš, odmah te kazne
6

Moramo podići glave. Imamo finale kupa protiv dortmundske Borussije. Razbili su nas 4-0, moramo to prihvatiti, isplakati se, otići kući i zaboraviti, kaže Arjen Robben

Kad se ne braniš dobro i ne postaviš dobro kod prekida, ovo ti se dogodi. To je tako. Igramo na visokom nivou u Europi i ovakve pogreške se ne opraštaju. Bayern je velika momčad i moj zadatak je podići igrače, rekao je Pep Guardiola nakon utakmice protiv Reala.

Bayern je pred svojim navijačima na prepunoj Allianz Areni doživio pravu katastrofu. U uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka izgubio je od Real Madrida 0-4 te nakon ukupnog 0-5 propustio priliku da eventualnom pobjedom u finalu postane prva momčad u povijesti koja je obranila naslov prvaka.

- Razočaranje je ogromno. Nismo igrali dobro taktički, prerano smo se otvorili. Prvu utakmicu smo kontrolirali, ali danas smo im dali sve na pladnju. Ovo nije naš stil, ali njima se sigurno svidio - rekao je Philipp Lahm odmah nakon utakmice koju je prokomentirao i počasni predsjednik Bayerna, Franz Beckenbauer

- Postoje dani kada vam ništa ne ide, a vašem protivniku jednostavno sve polazi za nogom. Ovo je bio jedan od tih dana. Čestitke Real Madridu, igrali su jako dobro i apsolutno zaslužili svoje mjesto u finalu - rekao je Beckenbauer.

- Real nas je kaznio večeras. Ali moramo podići glave. Imamo finale kupa protiv dortmundske Borussije. Razbili su nas 4-0, moramo to prihvatiti, isplakati se, otići kući i zaboraviti - rekao je Arjen Robben.