Pippov hat-trick Torinu, Milan preskočio Juventus

1

Milan je pobijedio 5-1 na domaćem terenu, a tri gola zabio je 35-godišnji napadač Filippo Inzaghi. Zabili su još i Kaka i Massimo Ambrosini

Milana je na San Siru pobijedio Torina 5-1. Filippo Inzaghim (35) zabio je tri prva Milanova gola za vodstvo 3-0. Za prva mu je dva gola lijepo asistirao Beckham, za trećeg još ljepše Ronaldinho, koji je u igru ušao u 46. minuti. Kaka je iz penala povisio na 4-0, te potom asistirao Ambrosiniju za peti pogodak Ancelottijeva sastava nakon što je poraz gostima ublažio Franceschini. Inzaghi je stao na brojci od 11 golova u ovoj sezoni. Milan se uvjerljivom pobjedom pak probio na drugo mjesto ljestvice ispred Juventusa. Oba kluba imaju po 64 boda, deset manje od Intera.