Komentari 60

"Pitajte engleske i talijanske suce što misle o Mourinhu"

1

Razgovarajte sa sucima u Engleskoj i Italiji, pa ćete čuti što misle. Kad vidite što je radio tamo, onda shvatite da ovo u Španjolskoj nije ništa novo, rekao je Iturralde

Nedavno umirovljeni španjolski nogometni sudac Eduardo Iturralde Gonzalez (45) oštro je u programu katalonskog radija OnaFM napao trenera Real Madrida Josea Mourinha…

Portugalski je stručnjak, poznato je, u stalnom sukobu sa sucima zbog čega nerijetko završava s crvenim kartonom na tribinama. Isto tako, kritiziranje sudaca i urote protiv njegova kluba, stalna su Mourinhova tema i na konferencijama za novinare još otkad je počeo trenersku karijeru.

- Razgovarajte sa sucima u Engleskoj i Italiji, pa ćete čuti što misle o Mourinhu. Kad pogledate što je radio tamo, onda shvatite da ovo što radi u Španjolskoj nije ništa novo - rekao je Iturralde i dodao:

- Najsmješnije od svega je da je ubrzo nakon Mourinhova naslova s Portom u Portugalu izbio sudački skandal u kojem se pokazalo da je upravo Porto imao pomoć sudaca.