Komentari 108

Pobjeda 'redsa' kod QPR-a: Luis Suarez zabio dva gola

4

U posljednjoj utakmici 20. kola Premiershipa Liverpool je na gostovanju kod Queens Park Rangersa pobijedio 3-0. Sva tri gola 'redsi' su zabili u prvom poluvremenu

Liverpool je poveo u 10. minuti, a gol je zabio Luis Suarez. Urugvajac je primio loptu na 25 metara od gola domaćina i sjurio se u kazneni prostor te je plasirao loptu u mrežu pokraj nemoćnog Julia Cesara s nekih 10-11 metara.

Suarez je novi gol zabio samo šest minuta kasnije. Ovog puta Urugvajac je iskoristio jednu odbijenu loptu i pospremio ju u nebranjenu mrežu.

U 28. minuti 'redsi' su zabili i treći gol, a ovog puta zabio je Daniel Agger. Gol glavom zabio je nakon asistencije Stevena Gerrarda.

Liverpool je ovom pobjedom skočio na deveto mjesto Premiershipa s 28 bodova, dok je QPR i dalje najlošija momčad lige sa samo deset bodova.