Komentari 30

Pogledajte akciju hajdukovaca i dinamovaca, Gavrin gol Liviju te prvijenac Pašalića za 'vatrene'

Domagoj Bradarić (20) odlično je iskoristio priliku koju mu je dao Zlatko Dalić i asistirao Josipu Brekalu nakon akcije na osovini 'Hajduk-Dinamo', a 'modri' Mario Gavranović je odlično matirao klupskog kolegu

Pašalić za Petkovića, Bruno za Marija, Pašalić za Bradarića, Domagoj za Josipa i - to je gol Brekala! Kakva je to bila akcija hrvatskih nogometaša, redom bivših nogometaša Hajduka ili Dinama, odnosno sadašnjeg napadača 'modrih' koji je sudjelovao u začetku akcije. Bio je to gol za 1-1 nakon što je još jedno poznato lice s travnjaka HNL-a zabilo za vodstvo - Švicarske.

International Friendly - Switzerland v Croatia

Poveli su domaći u 31. minuti kad je Mario Gavranović zatresao mrežu klupskog suigrača, Dominika Livakovića. Odlično je ubacio loptu Arsenalov veznjak i kapetan Švicaraca Granit Xhaka, a napadač Dinama je odličnom reakcijom glavom matirao nemoćnog golmana 'vatrenih'. Pobjegao je svom čuvaru Ćaleti-Caru i zabio za vodstvo koje nije dugo trajalo.

Kao što je spomenuto, Brekalo je izjednačio prije poluvremena, a naši su reprezentativci poveli u drugom poluvremenu. Svoj je prvijenac u dresu Hrvatske zabio i Mario Pašalić nakon što ga je odlično uposlio Ante Budimir, a igrač Atalante poslao je loptu u mrežu nakon što je uklizao ispred stopera Švicarske te Marka Roga koji bi sigurno pospremio loptu u gol.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Hrvatska je pobijedila 2-1.