Komentari 158

Pogledajte novu čaroliju Lea Messija: Remi Athletica i Barce

2

Lionel Messi do 59. minute s klupe je gledao kako njegovi suigrači gube od Athletica na San Memesu 1-0. Tada je Vilanova iz igre izvadio Xavija i uveo Lea

Nogometaši Barcelone u 33. kolu Primere odigrali su 2-2 na gostovanju kod Athletic Bilbaa.

Lionel Messi do 59. minute s klupe je gledao kako njegovi suigrači gube od Athletica na San Memesu 1-0. Tada je Tito Vilanova iz igre izvadio Xavija i uveo argentinskog čarobnjaka.

Najbolji igrač današnjice samo osam minuta kasnije pokazao je dio svoje čarolije. Na 30-ak metara od gola Athletica primio je loptu, poigrao se s tri igrača Athletica, došao do ruba šesnaesterca i onda lijepo odmjerenim udarcem pogodio dalji donji kut golmana domaćina.

U 69. minuti Barcelona je došla do potpunog preokreta. Dani Alves je nabacio s desne strane, a Messi je glavom spustio za Sancheza koji s ruba peterca pogađa za 2-1 gostiju.

Barca ipak nije osvojila puni plijen u Bilbau. U 90. minuti na lijevoj strani šesnaesterca Katalonaca nečuvan je ostao Herrera, koji je udarcem u bliži kut, donio izjednačenje Athleticu i postavio konačnih 2-2.

Barcelona je nakon 33 kola vodeća momčad Primere s 85 bodova, te u sljedećem kolu na domaćem terenu protiv Betisa ima priliku potvrditi novi naslov prvaka.