Komentari 48

VIDEO Pogledajte ludilo u Splitu i kako je Pukštas odlučio derbi

Američki tinejdžer zabio je jedini pogodak u Jadranskom derbiju. Pa je drugi derbi zaredom, nakon što je srušio Dinamo na Maksimiru, bio čovjek odluke

Hajduk je u 2. kolu HNL-a na Poljudu pred 32.584 navijača slavio 1-0 protiv Rijeke. Gol odluke postigao je Rokas Pukštas u 50. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Hajduk - Rijeka 1-0 (sažeci)

Hajduk - Rijeka 1-0 (sažetak) 07:34

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Tinejdžer Hajduka našao se na pravom mjestu nakon što je danas odlični Odjidja-Ofoe izveo korner, Šarlija pogodio prečku, a Ferro tukao u blok. Lopta je stigla do Moufija, koji ju je poslao do Pukštasa, a 18-godišnji veznjak je provukao loptu Labroviću kroz noge.

I Hajduku osigurao pobjedu pa su Splićani sada jedina momčad uz Osijek sa stopostotnim učinkom.

- Znao sam da će prilika doći. U prvom poluvremenu mi je Livaja dao sjajnu loptu tako da sam znao da će šansa stići u nastavku. Moufi mi je sjajno dodao. Našao sam se na pravom mjestu - skromno je rekao Pukštas dok je Krovinović otkrio:

- Dogovor je da je Puki više "box to box", da pokušava zabiti što više. Jako dobro za njega, želim mu svu sreću i da ovako nastavi.