Komentari 10

'Pola' Maksimira u bijelom: Od jutra Armada kupuje ulaznice

1

Navijači Rijeke dobili su na raspolaganje 5000 ulaznica za utakmicu s Dinamom, a od ranog jutra pred blagajnama se stvaraju redovi. Armada će biti na južnoj tribini i dijelu zapadne

U dogovoru s Dinamom navijači novog prvaka Hrvatske dobili su 5000 ulaznica za posljednju prvenstvenu utakmicu na Maksimiru (subota, 19:00). Rezultatski beznačajan derbi tako će u posljednjem kolu Prve HNL imati navijačku kulisu kakvu i zaslužuje sudar dvije najbolje momčadi Hrvatske.

Armada je od Dinama dobila na raspolaganje južnu, ali i dio zapadne tribine i moglo bi to biti jedno od najglasnijih gostovanja na maksimirskom stadionu, javlja HoćuRi.com. A da će proslava povijesnog naslova preseliti iz Rijeke jasno otkrivaju i jutrošnje scene.

Dva sata prije otvaranja blagajni već su se formirali redovi na prodajnom mjestu na stadionu u rijeci i sasvim je jasno da će one nestati u rekordnom roku. Pitanje je samo u kakvom će broju na Maksimir stići domaći navijači i hoće li gostima dopustiti da ih nadglasaju u njihovu domu.

Ulaznice se prodaju po cijeni od 30 kuna, jedna osoba može ih kupiti četiri, a u klubu dodaju kako se na dan utakmice neće moći kupiti ulaznice.

[GOSTOVANJE] Pred blagajnama koje se otvaraju za nešto više od 90 minuta već se formirao red. Požurite po svoje...