Pomirba Interovih navijača i Zlatana Ibrahimovića

3

Iako će često bodrenju navijača Intera pripisati svoje golove, Zlatan Ibrahimović im je na utakmici protiv Lazija gestikulacijom poručio da umuknu

Skupina navijača s najvatrenije, sjeverne tribine, koja bodri vodeći klub talijanskog nogometnog prvenstva, u nekoliko je navrata glasnim negodavanjem rekla što misli o igri švedskoga napadača, na što je ovaj, postigavši prvi pogodak (u pobjedi 2-0) na utakmici, stavio prst na usta, okrenuo se prema njima i poručio im da ušute.
Najvjerniji bodritelji kluba očitovali su se što misle o njegovu potezu, ujedno se ispričavši za mišljenje manjine.
“Njegova je reakcija bila razumljiva, osobito uzme li se u obzir njegova osobnost ratnika. Tom je gestom pokazao kakav je profesionalac. Možda nikada neće biti zaštitno lice ovoga kluba, ali činjenica jest da je uvijek davao sve od sebe i da time zaslužuje naše bezuvjetno poštovanje”, piše na službenim internetskim stranicama Interovih pristaša.
“Mi navijači nismo niti u jednom trenutku poticali na uvrede prema našem igraču, a oni koji su to radili ne trebaju se niti smatrati navijačima. Naša je želja nastavak bodrenja kluba, bez obzira na rezultat”, zaključuje se.