Komentari 9

Poraz koji daje nadu: Hrvatska izgubila od Francuske na Euru

1

Francuske košarkašice pobijedile su Hrvatsku 78-70 u prvom kolu drugog kruga Eura. Hrvatska je gubila 24 razlike, ali u drugom je poluvremenu zaigrala bolje...

Nije izgledalo dobro. Prva četvrtina koju su Francuskinje dobile (23-10) najavila je da se našim košarkašicama loše piše. Prvo kolo drugog kruga Eura i odmah smo morali igrati s domaćinom, sjajnom reprezentacijom Francuske.

Francuskinje su na odmor otišle s 43-19. Čak 24 razlike. No u drugom dijelu Hrvatska je pokazala što može. Jer, zabiti 51 koš Francuskoj u jednom poluvremenu ne može baš svatko. Na kraju smo izgubili 78-70, ali to je poraz koji daje nadu.

Sljedeću utakmicu Hrvatska igra protiv Srbije u petak. U nedjelju je na rasporedu posljednja utakmica drugog kruga Eura.

Za prolaz u četvrtfinale trebaju nam obje pobjede.