Komentari 4

Predrag Rački vodi Nikolu Kalinića u Sampdoriju?!

1

Ukoliko Antonio Cassano preseli iz Genove u Inter, trener Walter Mazzarri dio tog novca će navodno usmjeriti prema splitskom Poljudu...

Trener Sampdorije Walter Mazzarri zagrizao je za Hajdukova napadača Nikolu Kalinića još prošle godine, kada ga je uživo gledao u pretkolu Kupa Uefe u dvoboju sa njegovim stoperima.
- Ako bi morao birati iz redova Hajduka, najzanimljiviji igrač bio bi Nikola Kalinić - rekao je tada Mazzarri.
Iako je prošlo već više od godinu dana, Mazzarrijeva želja još uvijek je aktualna. Riječki menadžer Predrag Rački pokušava spojiti Sampdoriju i Hajduk, te preseliti Nikolu na stadion Luigi Ferraris. Milanski Inter zainteresiran je za Sampdorijina napadača Cassana, a Mazzarri bi dio novca od transfera preusmjerio na Poljud za Kalinića.
Istina, iz Hajduka su najavili kako će Kalinić do ljeta sigurno ostati na Poljudu, no ukoliko iznos bude pravi, nije nemoguće da Kalinić uskoro preseli na Apenine. Ode li doista Cassano u Inter, od napadača će u konkurenciji ostati Talijani Bellucci i Bonazzoli, te Urugvajac Fornaroli. Za Kalinića to čak i ne bi bile nepremostive prepreke...