Komentari 23

Premier liga priznala pogrešku, Klopp poludio: Nikada u životu nisam vidio nepoštenije suđenje

Svi naši igrači su planine od ljudi! Čudovišta su kako su se borili. Matip? Odigrao je nevjerojatno dobru utakmicu u obrani. Autogol je nesretan. Ovo je težak udarac, rekao je strateg Liverpoola

Tottenham je u derbiju 7. kola engleske Premier lige srušio Liverpool 2-1, koji je susret završio s čak dva isključena igrača.

Prvo je Jones dobio izravni crveni karton u 26. minuti, a potom je Jota isključen u 69. zbog dva žuta kartona. Ipak, i u takvim okolnostima, 'redsi' su bili nadomak velikom bodu, no postigli su autogol u 96. minuti pa prosuli sve.

- U svom životu nisam vidio nepošteniju utakmicu. Nikad nisam bio ponosniji na svoju momčad, ali nikad nisam ni vidio utakmicu s ovoliko nepoštenih okolnosti te nepoštenih i suludih odluka. Jedina stvar koju danas nismo imali, uz sudačke odluke, jest rezultat - rekao je menadžer Liverpoola Jurgen Klopp pa dodao:

- Svi naši igrači su planine od ljudi! Čudovišta su kako su se borili. Matip? Odigrao je nevjerojatno dobru utakmicu u obrani. Autogol je nesretan. Ovo je težak udarac. Proslavili bismo bod kao ne znam što. Sada nemamo taj bod. Komentar utakmice? Vama je smiješno, ali meni bi bilo skupo.

Premier League - Tottenham Hotspur v Liverpool

Klopp je opleo po suđenju, a nakon svega oglasila se i sudačka organizacija Premier lige koja je priznala grešku. Ona se dogodila kod gola Luisa Diaza u 34. minuti. 'Redsi' su tada bili s igračem manje, a rezultat je bio 0-0. Ipak, Diazu je pogodak poništen zbog nepostojećeg zaleđa.

- Sudačka organizacija svjesna je značajne ljudske pogreške koja se dogodila na utakmici Tottenhama i Liverpoola. Gol Luisa Diaza poništen je signaliziranjem zaleđa sudaca na utakmici što je bila očita pogreška i gol je trebao biti priznat. No, VAR nije intervenirao, a mi ćemo analizirati kako je došlo do takve pogreške. Kontaktirat ćemo Liverpool i priznati grešku - stoji u priopćenju.