Komentari 12

Pretrčao pola terena i poslužio suigrača: Barišić opet briljira

1

Borna Barišić odlično se snašao u novom klubu. U prva dva kola već je dva puta asistirao za suigrače. Njegovi Rangersi odigrali su 3-3 s Motherwellom, a Barišić je zamijenjen 10 minuta prije kraja

Donedavno najbolji lijevi bek HNL-a Borna Barišić sjajno se uklopio u svom novom klubu Glasgow Rangersu. Već u svom debitantskom nastupu imao je odličnu asistenciju nakon slobodnog udarca, a isto je ponovio i u drugom kolu.

Njegovi Rangersi igrali su u gostima protiv neugodnog Motherwella, a utakmica je završila 3-3. Utakmica je počela vrlo loše za Barišićev klub i Motherwell je već u trećoj minuti poveo preko Johnsona, ali Rangers su se ekspresno vraćajtili preko Laffertyja u 15. minuti.

Slavlje za goste nije dugo trajalo jer je McHugh samo tri minute kasnije vratio Motherwell u vodstvo, ali u 38. minuti Lafferty opet izjednačava za Gerse.

U 43. minuti Rangersi dolaze do potpunog preokreta, a najzaslužniji za taj treći gol Rangersa bio je bivši Osijekov igrač Borna Barišić koji je s loptom u nogama pretrčao pola terena, a onda sjajnim nabačajem poslužio Ejariu koji s(p)retno posprema loptu u mrežu.

Sve je bilo spremno za gostujuće slavlje Rangersa, ali u posljednjoj minuti sudačke nadoknade Hartley je šokirao momke Stevena Gerrarda i glavom postavio konačnih 3-3.

Barišić je zamijenjen deset minuta prije kraja, a stoper Nikola Katić odigrao je do kraja susreta.

VIDI OVO! KVIZ: Koja ste pjesma 90-ih?