Komentari 5

Prijateljske: Klasnić strijelac, a Stipe Pletikosa branio za Celtic

1

Hrvatski reprezentativni napadač Ivan Klasnić ponovno je zabio u pripremnoj utakmici za svoj klub Bolton. Ivan je bio strijelac prvog gola u pobjedi protiv Buryja

Ivan Klasnić ponovno zabija. U 2-0 pobjedi njegovog Boltona nad trećeligašem Buryjem, hrvatski napadač zabio je otvarajući gol na susretu u 44. minuti.

Hrvatski reprezentativni golman Stipe Pletikosa nastupio je u prijateljskom dvoboju njegovog potencijalnog novog kluba Celtica protiv Premierligaša Wolverhamptona.

U dvoboju igranom u Glasgowu hrvatski je golman odradio svih 90 minuta za škotskog viceprvaka, a loptu je iz vlastite mreže vadio u dva navrata, u 29. i 73. minuti, kada su ga savladali Jamie O'Hara iz slobodnog udarca, odnosno Filip Twardzik (autogol).