Komentari 17

Primera: Real Madrid jedva je pobijedio kod Almerije...

1

Nogometaši Reala uspjeli su pobijediti Almeriju na gostovanju 2-1, u utakmici 32. kola Primere, te su tako održali zaostatak od tri boda za Barcelonom

Nije bilo lako nogometašima Manuela Pellegrinija ugrabiti tri boda koja ih i dalje ostavljaju u utrci s Barcelonom. Pogotovo ne nakon 14. minute u kojoj je domaćin poveo 1-0. Nakon ubačene lopte, koja je prošla kroz cijeli šesnaesterac, na drugoj ju je stativi dočekao Crusat i neometan sproveo u mrežu za vodstvo domaćina.
Real Madrid je bio bolja momčad, pogotovo nakon primljenog gola, no i Almeria je imala dovoljno prilika za nove golove, ali nisu koristili konfuznost u obrani Madriđana. Utakmicu su odlučila dva bljeska gostujućih nogometaša. Prvo je Cristiano Ronaldo praktički sve sam obavio za izjednačenje u 27. minuti. Riješio se cijele domaće pratnje i elegantno proslijedio loptu kraj istrčalog domaćeg golmana, dok je u 69. nizozemski nogometaš Van der Vaart dobro reagirao s petnaestak metara, te je pogodio malu mrežicu domaćeg golmana.