Komentari 7

Pripreme za Euro: Hrvatska je bila bolja od Belgije u Opatiji...

3

Hrvatska futsal reprezentacija slavila je u prvoj pripremnoj utakmici za Euro 2014. godine koji će se održati u Belgiji. Hrvatska je slavila protiv Belgije rezultatom 3-2

Hrvatska futsal reprezentacija priprema se za Euro 2014. godine koji počinje 28. siječnja u Belgiji. Hrvatska je u skupini D s aktualnim prvacima i najboljom futsal momčadi svih vremena, Španjolcima te s Česima koji će nam biti šansa za drugo mjesto i prolazak dalje.

Hrvatska je u pripremnoj utakmici za Euro pobijedila Belgiju u Opatiji 3-2 golovima Sutona, Jelovčića i Grbeše. Izbornik Mato Stanković nije mogao računati na Novaka i Marinovića. Protiv Belgijaca smo dvaput vodili, a pobjednički gol pao je u 36. minuti utakmice.

Hrvatska brani četvrto mjesto s posljednjeg Eura koji se održao u Hrvatskoj. "Mini-kockasti" su fantastično odigrali, ali nije išlo protiv Rusije u polufinalu te protiv Talijana u borbi za broncu.

Na tom smo natjecanju pobijedili Češku koja nam je suparnik na Euru 2014. godine.