Komentari 22

Problemi za Hrvatsku ne staju: Otpala još dvojica rukometaša

David Mandić i Josip Šarac zbog ozljeda neće zaigrati na predstojećem Europskom prvenstvu. Izbornik Goran Perkovac mora se zahvaliti još trojici uoči puta u Njemačku

Prije odlaska put Europskog prvenstva u Mannheim, izbornik hrvatske rukometne reprezentacije Goran Perkovac morao je napraviti još dvije zamjene u momčadi. Zbog problema s vratom otpao je krilni igrač David Mandić, a nakon utakmice protiv Crne Gore zbog problema s koljenom ne može igrati i vanjski Josip Šarac.

Hrvatska u pripremnoj utakmici srušila Crnogorce, a jedna stvar se mora popraviti prije Eura

Teško da će golman Dominik Kuzmanović biti spreman za prvi krug, dok su bolesni još uvijek Ivan Martinović, Tin Lučin i Igor Karačić koji je ipak malo bolje. Bez Šarca nastaje rupa u sredini obrane pa je izbornik pozvao Marka Mamića, dok će umjesto Kuzmanovića između stativa ući Filip Ivić, a umjesto Mandića na krilo Lovro Mihić.

Teškim porazom od Danske, Hrvatska se oprostila od Svjetskog prvenstva

Još su tri imena na izbornikovom popisu 'višak' jer na utakmici protiv Španjolske, koja je na rasporedu u petak, 12. siječnja, smije nastupiti 16 rukometaša.