Komentari 11

Prva pobjeda Kovača u sezoni; Subašića je 'izbušio' Balotelli

1

Nakon četiri startne pobjede Monaco je teško stradao od Nice, istim rezultatom (4-0) kao i lani kada je momčad iz Kneževine bila daleko jača i dominantnija

Francuski prvak Monaco doživio je težak poraz od 0-4 na gostovanju kod Nice u 5. kolu Francuske lige.

Nakon četiri startne pobjede Monaco je teško stradao od Nice, istim rezultatom (4-0) kao i lani kada je momčad iz Kneževine bila daleko jača i dominantnija. Mario Balotelli (6pen,60), Alassane Plea (18) i Igniatius Knepe Ganago (85) napunili su mrežu hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića, koji je imao jako težak tjedan nakon kiks-gola protiv Turske u Eskisehiru.

PSG ostaje jedini klub s maksimalnim učinkom, Monaco je drugi s 12, a Nica osma sa šest bodova.

Eintracht pobijedio kod Gladbacha

Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi Niko Kovač, u subotu je u 3. kolu Bundeslige upisao prvu pobjedu u novoj sezoni svladavši u gostima Borussiju Moenchengladbach sa 1-0.

Pobjednički gol zabio je Kevin-Prince Boateng u 13. minuti, a hrvatski napadač Ante Rebić igrao je za Eintracht od 51. minute

Borussia Dortmund je u gostima kod slabašnog Freiburga odigrala samo 0-0, iako je više od 60 minuta imala igrača više. Naime, u  29. minuti nakon oštrog prekršaja isključen je veznjak Freiburga Yoric Ravet, ali domaći "bunker" izdržao je jalove napade Borussije.

Koln je i dalje bez bodova, a novi poraz doživio je od Augsburga, koji je slavio sa 3-0. Trostruki strijelac bio je Islanđanin Alfred Finnbogason (21, 33pen, 90+4) . Loše ide i Bayer Leverkusenu, koji ima samo jedan bod. "Apotekari" su gostovali kod Mainza i izgubili sa 1-3.

Dan ranije Leipzig je u gostima slavio kod HSV-a sa 2-0. Pobjedu Leipzigu osigurali su Naby Keita (67) i Timo Werner (75).  Večeras Kramarićev Hoffenheim dočekuje Bayern.