Komentari 5

Prvi kiks Messija i ekipe, igrač Argentine završio u bolnici!

Argentinci, koji su krenuli bez Di Marije, radovali su se opet početkom drugog dijela kada je zabio Lionel Messi, ali... VAR je rekao da je akciji za gol prethodio prekršaj i ostala je podjela bodova s Paragvajem

Nakon dvije startne pobjede Argentina je ispustila prve bodove u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022. godine. U Buenos Airesu na Bomboneri odigrala je 1-1 protiv Paragvaja koji je četvrti put u zadnjih šest utakmica ostao neporažen protiv Messija i društva.

POGLEDAJTE VIDEO: Messi tehnicira s WC papirom

Leo Messi tehnicira WC papirom 00:19

Gosti su poveli iz kaznenog udarca u 21. minuti preko Romera, dok je u 41. izjednačio Gonzalez. Desetak minuta ranije dogodila se teška ozljeda Exequiela Palaciosa kojeg je u jednom duelu Romero udario koljenom u leđa, a domaćeg veznjaka odmah su prevezli u bolnicu gdje mu je ustanovljena čak i manja fraktura dijela kralježnice.

World Cup 2022 South American Qualifiers - Argentina v Paraguay

Argentinci, koji su krenuli bez Di Marije, radovali su se opet početkom drugog dijela kada je zabio Lionel Messi, ali... VAR je rekao da je akciji za gol prethodio prekršaj i ostala je podjela bodova.

Ekvador je, pak, osvojio Boliviju i njihovu nadmorsku utvrdu u La Pazu na 3600 metara. Punih pet godina Ekvador nije pobijedio nikoga u gostima niti se činilo da opet hoće kada je domaćin poveo u 37. minuti.

Ali u samo deset minuta nastavka gosti su okrenuli preko Caiceda i Mene, dok je u 60. Moreno postavio 2-2. Međutim, u samoj završnici, u 88. minuti, Gruezo dovodi Ekvadorce do velikog slavlja, drugog u ovim kvalifikacijama.