PSG izgubio, a oni divljali po Parizu: Uhićeno 148 osoba...

Neredi su trajali nekoliko sati, skupine uglavnom mladih su bacali staklene boce ili petarde na pripadnike snaga reda koji su koristili dimne bombe...

Policijske snage reda u Parizu su tijekom noći privele 148 osoba, od čega ih je 108 zadržano u pritvoru, zbog sudjelovanja u neredima koji su izbili poslije finala Lige prvaka i poraza PSG-a., objavile su u ponedjeljak francuske vlasti.

Neredi su izbili oko Parka prinčeva, PSG-ovog stadiona, i na aveniji Champs-Elysées gdje su zapaljeni automobili i razbijani izlozi trgovina.

People et supporters au Parc des Princes pour assister à la finale de la ligue des Champions UEFA 2020 sur écran géant à Paris

Francuski ministar unutarnjih poslova Gérald Darmanin je na tweeteru napisao da je zbog "divljaštva nekolicine delinkvenata 16 pripadnika snaga reda ozlijeđeno, 12 trgovina napadnuto i 15-ak vozila oštećeno".

PSG je sinoć u Lisabonu izgubio 0-1 u svom prvom nastupu u finalu Lige prvaka od minhenskog Bayerna