Komentari 13

Radna dozvola za Kramarića: Odluka tek sljedećeg tjedna

1

Ne brine nas radna dozvola, igrao je za reprezentaciju Hrvatske i željeli su ga veliki klubovi poput Chelseaja. To dokazuje da je klasa, rekao je trener Leicester Cityja...

Andrej Kramarić potpisat će za Leicester City do 2018. godine, što je potvrdio engleski klub na svojoj službenoj stranici. Andrej je u četvrtak gledao trening prve momčadi. No hrvatski napadač još nije službeno novi igrač Leicestera. Čeka radnu dozvolu.

- Ne brine nas radna dozvola, igrao je za reprezentaciju Hrvatske i željeli su ga veliki klubovi poput Chelseaja. To dokazuje da je klasa - rekao je trener Leicestera Nigel Pearson, koji sigurno neće moći računati na Kramarića u subotnjem dvoboju protiv Aston Ville.

O radnoj dozvoli za našeg reprezentativca sljedećeg će tjedna odlučivati komisija od šest članova. U njoj su predstavnik engleskog saveza, Premiershipa, Udruge igrača i trojica nezavisnih stručnjaka.

Ako dobije dozvolu, Kramarić bi mogao debitirati u svom novom klubu 17. siječnja kad Leicesteru u goste stiže Stoke City.