Komentari 78

Rakitić debitirao porazom na Bernabeu, a Adebayor golom

1

Hrvatski reprezentativac je debitirao, a trener Manzano mu je ukazao povjerenje do 70.' kada ga je zamijenio Fabiano. Real je pobijedio Sevillu 2-0, u finalu čeka Barca

U klubu vjeruju da sa mnom mogu srušiti Real, rekao je Ivan Rakitić odmah nakon transfera u Sevillu.

Senzacija je ostala samo na praznim riječima. Real Madrid je i u uzvratu u slaboj utakmici pobijedio Sevillu i s ukupnih 3-0 prošao u finale Kupa Kralja u kojem ih čeka Barcelona.

Hrvatski reprezentativac je debitirao, a trener Gregorio Manzano mu je ukazao povjerenje do 70. minute kada ga je zamijenio Luis Fabiano. Raketa je odigrao solidnu utakmicu no nije napravio ništa spektakularno kao niti njegova momčad u 90 minuta.

U 82. je zabio Özil, a od 85. su domaći igrali s igračem više nakon drugog žutog kartona Sancheza. U trećoj minuti nadoknade pogodio je Emmanuel Adebayor. U igru je ušao šest minuta prije kraja. Diarra je nabacio, loptu je smirio na prsa pa iz prve silovito zakucao u'rašlje'. Sjajan debi na domaćem stadionu (prva utakmica u nedjelju kod Osasune).

Ovo je četvrta uzastopna utakmica da Cristiano Ronaldo nije zabio gol...

Finale između Barcelone i Reala igra se 20. travnja.