LIVE EURO 2020 LIVE Uživo, Španjolska - Slovačka, Švedska - Poljska | 24sata

Komentari 267

Španjolci utrpali petardu protiv Slovačke, 'furija' ide na naše!

Španjolska je odradila nevjerojatnu utakmicu i baš razbila Slovačku, a u Sankt Petersburgu odvijala se prava drama. Šveđani su vodili 2-0, a onda se ukazao briljantni Lewandowski

Nevjerojatnu dramu gledali smo u raspletu skupine E!

POGLEDAJTE VIDEO: Golovi Hrvatska - Škotska

Golovi Hrvatska - Škotska (3-1) 02:50

Španjolska koja dosad nije imala nijednu pobjedu, sad je razbila Slovačku s moćnih 5-0. Pregazila je 'furija' Slovake od prve do zadnje minute, a iako je golman Dubravka krenuo jako dobro i u 12. minuti obranio penal Morati, sve je to palo u vodu u 30. minuti kada je zabio nevjerojatan autogol.

Sunce mu išlo u oči? Slovački golman zabio bizaran autogol

U trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena Laporte je zabio za 2-0.

U nastavku još jače! Sarabia zabija u 56. minuti, 11 minuta kasnije Ferran Torres maestralno matira Dubravku petom, a konačnih 5-0 novim autogolom postavio je Kucka.

Drama se odvijala u Sankt Petersburgu. Švedska je tamo povela 2-0, izgledalo je kao da je Španjolska siguran protivnik Hrvatske, no onda se ukazao Lewandowski. Zabio je dva gola, vratio Poljake u igru, a nama kao protivnika u osmini finala dao Švedsku.

Kakva drama: Šveđani zabili u 94. minuti i poslali nam 'Furiju'!

I činilo se to izvjesnim sve do - četvrte minute nadoknade. Tada je Claesson bacio 'furiju' na Hrvatsku!

EURO 2020, Skupina E 18:00 , Sevilla, Španjolska
Slovačka
0 : 5
Španjolska
Dubravka 30' (ag.) Laporte 45+3' Sarabia 56' Torres F. 67' Kucka 72' (ag)
KRAJ

Idemo na Španjolsku!

NEVJEROJATNO

Nevjerojatno! U četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabili su Šveđani, opet su prvi, a Španjolci su drugi po ovome!

90'

Igrat će se četiri minute nadoknade.

90'

Španjolska i dalje ima svoje prilike. Nevjerojatno je koliko se Slovačka danas nije mogla nositi s 'furijom', baš niti blizu...

POLJSKA SE VRATILA

Nevjerojatno! Poljska se vratila, Lewandowski je zabio drugi gol i po ovome Hrvatska ide na - Švedsku!