Komentari 9

Real bolji od Valencije u lutriji jedanaesteraca: Modrić počeo s klupe pa zabio u raspucavanju

3

U polufinalu španjolskog Superkupa igranog u Saudijskoj Arabiji Real Madrid je nakon jedanaesteraca slavio protiv Valencije 5-4 (1-1).

Madriđani su poveli golom Karima Benzeme iz penala u 39. minuti kojeg je bivši francuski reprezentativac sam izborio, dok je Valencija izjednačila u 20. sekundi drugog poluvremena golom Lina.

Spanish Super Cup - Semi Final - Valencia v Real Madrid

Nakon regularnih 90 minuta rezultat je bio neriješen pa je utakmica otišla u produžetke u kojima nije bilo golova pa je prolaznika u finale odlučivala lutrija jedanaesteraca.

Modrić posvetio dirljivu poruku Baleu: Kakva karijera, prijatelju moj. Najviše smo sezona dijelili
Kritike Barcinoj zvijezdi: Uvreda je što on nosi broj 10. Desetka je za bogove kao Pele i Modrić

Luka Modrić utakmicu je počeo s klupe, u 46. minuti je zamijenio Camavingu, a u drugoj seriji jedanaesteraca bio je nepogrješiv.

U drugoj polufinalnoj utakmici susrest će se Real Betis i Barcelona.