Komentari 82

Real golovima Balea i Ronalda dobio Eibar, Modrić asistirao

6

Real Rafe Beniteza dobio je 2-0 na gostovanju kod Eibara u sklopu 13. kola La Lige. Luka Modrić je asistirao za prvi gol, a Mateo Kovačić igrao je u prvih 11, do 79. min

Nogometaši Real Madrida slavili su u 13. kolu Primere u gostima kod Eibara s 2-0, te opet zaostaju šest bodova za vodećom Barcelonom.

Real se mučio protiv Eibara, a prvi gol zabio je Gareth Bale u 44. minuti na dodavanje Luke Modrića . U 82. minuti Cristiano Ronaldo je povećao na konačnih 2-0 iz vrlo dvojbeno dosuđenog kaznenog udarca. Modrić je igrao cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić do 79. minute.

Vodi Barcelona s  33 boda, Atletico Madrid je drugi s 29, a Real treći s 27 bodova.

Getafe slavio nakon pet kola

Nogometaši Getafea svladali su na svom stadionu Villarreal s 2-0 u prvoj utakmici nedjeljnog programa 13. kola španjolskog prvenstva.

Golove za domaću momčad postigli su Lafita u 21. i Vazquez u 51. minuti. Getafe je stigao do prve pobjede nakon pet utakmica u kojima nisu osjetili slast trijumfa te se privremeno popeo do 13. mjesta na ljestvici španjolske Primere s 14 bodova. Villarreal je s 21 bodom na šestom mjestu.