Komentari 44

Real lako pobijedio LA, Luka i Isco fantastičan tandem u vezi

5

Nogometaši Reala pobijedili su na svom početku američke turneje Galaxy 3-1. Za Real su zabili Karim Benzema dva i Angel di Maria, Luka Modrić je igrao u prvih 11

Od kad ih je preuzeo Carlo Ancelotti nogometaši Real Madrida još ne znaju za poraz. Istina igrali su samo četiri prijateljske utakmice, no ako je suditi po prvim predstavama 'kraljeva' mogla bi to biti doista dobra najava uspješne sezone. Nakon pobjeda nad Bournemouthom i PSG-om te remija s Lyonom, noćas je u Phoenixu Real pobijedio Los Angeles Galaxy 3-1.

Dva je gola zabio odlični Karim Benzema te jedan Angel di Maria, no igrač utakmice bio je Isco s asistencijom i nekoliko prekrasnih proigravanja. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je od prve minute u veznom redu zajedno s dva pojačanja Casemirom i spomenutim Iscom s kojim je odlično surađivao.

Osim Isca koji je bio pokretač gotovo svih opasnih akcija Madriđana, publiku je u Phoenixu oduševljavao Cristiano Ronaldo. CR nije zabio gol, no navijači su svaki njegov dodir s loptom pozdravljali ovacijama. Iako Galaxy nije bio loš, ostavljali su previše mjesta i vremena Modriću i Iscu da kombiniraju i to nikako nije moglo dobro završiti po njih. Prvi gol pao je već u 14. minuti kada Di Marija zabija na Ronaldovu asistenciju. No  velike zasluge za gol idu Iscu koji je odličnom loptom kroz sredinu obrane Galaxyja pronašao Cristiana koji je loptu samo proslijedio do Argentinca za 1-0.

Na sljedeći gol čekalo se sve do 51. minute. U poluvremenu su u igru ušli Benzema i Nacho umjesto Ronalda i Pepea, a francuski je napadač u svom prvom dodiru s loptom zabio za 2-0. Naravno, na lijepu asistenciju Isca. Galaxyjev je najbolji igrač, Villarreal, fantastičnim golom s ruba 16 metara smanjio na 2-1 u 63. minuti.

Ancelotti  je u 72. minuti iz igre izvadio 'motore' momčadi Modrića i Isca i u igru uveo njemački dvojac Khedira - Özil. Samo dvije minute kasnije Benzema zabija za 3-1 i to je bio kraj nadanja Galaxyja da može do čuda protiv Reala. Prema svemu sudeći Real je već počeo igrati po Ancelottijevim željama. S Iscom, Modrićem, Ronaldom, Özilom i ostalim čarobnjacima Real djeluje razigrano, a publika u Madridu to će znati cijeniti...