Komentari 88

Real nezadovoljan suđenjem: 'Nisam pao, bilo je kontakta'

6

Ne razumijem to. Tužan sam jer suci ne štite tehničare, rekao je nezadovoljni Cristiano Ronaldo te pokazivao krvavi gležanj kamerama, Krunoslavu Jurčiću...

Nogometaši Reala očekivano su nakon utakmice bili nezadovoljni suđenjem. Pola milijarde eura vrijedna momčad nije uobičajeno bila 'zaštićena vrsta' najviše zahvaljujući odličnom 32-godišnjem sucu Oddvaru Moenu.

Norvežanin je dopuštao mušku igru na što zvjezdice iz Reala u Primeri nisu navikli. Cristiano Ronaldo bio je prvim među nezadovoljnima nakon utakmice. Nakon grubog starta Jerka Leke CR7 je prokrvario gležanj što je plačljivo pokazivao kamerama HTV-a, trener Jurčiću, vjerojatno svima koji su mu se našli na putu.

- Ovo je sramota, nepravda! A Marcelo dobije crveni. Nadam se da nam ovaj sudac više nikad neće suditi - rekao je Cristiano kojeg su majstorski 'zaštopali' Leko i Vida.

- Ne razumijem to. Tužan sam jer suci ne štite tehničare - završio je Ronaldo.

Marcelo je u 70. minuti zaradio žuti karton, a tri minute kasnije Brazilac je neuvjerljivo simulirao u Dinamovu kaznenom prostoru pored Leke. Moen mu je bez razmišljanja pokazao drugi, isključujući karton na opće oduševljenje Maksimira.

- Nisam se bacio, bilo je kontakta. Naviknuti smo na takvo suđenje. Suci su bili jako loši prema nama - rekao je Marcelo.

Trener Reala Aitor Karanka također se požalio na suđenje.

- Prema svima moraju biti isti kriteriji. Ne smije se štiti nikoga.