Komentari 118

Real se mučio s trećeligašem, Luka Modrić igrao s klincima...

6

Real je u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja slavio protiv Alcoyana 3-0. No do 70. minute na semaforu je bilo 0-0. Onda je zabio Angel Di Maria za 1-0...

Simpatični trećeligaš Alcoyano dobro je namučio madridski Real. Iako dvojbe oko prolaza dalje nije bilo, s obzirom da je Real prvu utakmicu šesnaestine finala Kupa kralja dobio 4-1, navijači su svejedno očekivali dobru predstavu svojih igrača. Na kraju je Real slavio 3-0, no do 70. minute utakmice na semaforu je bilo 0-0.

Luka Modrić bio je u prvih jedanaest zajedno s Özilom, Coentraom i Albiolom, dok je ostatak momčadi bio Realov podmladak. Prvu je šansu na utakmici imao naš Luka. Opalio je hrvatski veznjak, ali golman Alcoyana fantastično je obranio. Luka je igrao svih 90 minuta i nije napravio ništa posebno.

Kad je Jose Mourinho vidio da je vrag odnio šalu, u igru je uveo Angela Di Mariju i Karima Benzemu. Real je odmah zaigrao bolje i Di Maria je zabio za 1-0 u 71. minuti. Alcoyano je ostao s igračem manje i Real je do kraja uspio popraviti dojam golovima Callejona u 89. i 92. minuti utakmice.

Kup kralja, šesnaestina finala (uzvrati):

Real Madrid - Alcoyano 3-0 (Di Maria 71, Callejon 89, 90 + 2)

Osasuna - Sporting Gijon 2-0, prva utakmica 0-1 (Llorente 70, Rocha 76)

Rayo Vallecano - Las Palmas 0-0, 0-1

Betis - Valladolid 3-0, 0-1 (Amaya 26, Ruben Castro 62, Rueda 86-11m)

Real Sociedad - Cordoba 2-2, 0-2 (Griezmann 20, Agirretxe 85 / Kiko 65, Dubarbier 72)