Komentari 2

Realu poraz kod Betisa, Sevilla slavila u Barceloni

1

Dva kluba iz Seville ostvarila su dvije pobjede u 24. kolu Primere. Betis je kao domaćin svladao vodeći Real 2-1, a Sevilla Espanyol u gostima 4-2

Madriđani su poveli u 6. minuti pogotkom Nizozemca Drenthea. No preokret i iznenađujuću pobjedu Betisa svojim su pogocima kreirali Brazilac s talijanskom putovnicom Edu u 32. i bivši igrač Liverpoola, Čileanac Mark Gonzalez u 36. minuti. Marko Babić nije bio ni na klupi Betisa. Real je izgubio drugu utakmicu u nizu u gostima.
Uz Betis, uspješna je bila i druga momčad iz Seville, istoimeni klub koji je u Barceloni svladao Espanyol 4-2. Strijelci za goste bili su Luis Fabiano, Kanoute, Poulsen i Capel. Domaćinu nisu pomogli golovi Luisa Garcije i Cora. Espanyol je od 65. minute igrao bez isključenog Zabalete.

Betis - Real Madrid 2-1 (Edu 32, Gonzalez 36 / Drenthe 6)
Espanyol - Sevilla 2-4 ( Luis Garcia 41, Coro 76 / Luis Fabiano 6, Kanoute 11, Poulsen 74, Capel 78)