Komentari 4

Red Bull dolazi u Zagreb bez dva ponajbolja igrača

1

Istegnuo sam ligamente i nastavio igrati. Bila je to loša odluka jer ću umjesto u Zagreb morati na terapiju, rekao je igrač Red Bulla Admir Vladavić

Nakon što su zbog glupog prekršaja nad Denisom Glavinom  ostali bez Marca Janka, Red Bull za uzvrat na Maksimiru ne može računati niti na ponajboljeg igrača iz austrijske utakmice protiv Dinama, Admira Vladavića. Veznjak 'Bikova' ozlijedio se u prvenstvenoj utakmici protiv Laska i izgubljen je za Dinamo.
- Istegnuo sam ligamente koljena već u prvom poluvremenu, no nastavio sam igrati do 50. minute. Pokazalo se da je to bila loša odluka. Da sam odmah izašao iz igre, možda ne bi bilo tako loše. Ovako ne idem u Zagreb, nego na terapiju - rekao je Vladavić. BiH nogometaš bio je najopasnija prijetnja za Dinamov gol tijekom velike većine utakmice pa njegovo neigranje dodatno komplicira izbor Huuba Stevensa u utorak. Bez Janka i Vladavića Red Bull neće tako lako poletjeti Maksimirom.