Komentari 119

Mandžukić je zabio Barceloni! Bayern dobio Rourine rezerve

7

Bayern i Barcelona odigrali su reprizu polufinala Lige prvaka. U prijateljskom ogledu na Allianz Areni Bavarci su slavili 2-0 golovima Philippa Lahma i Marija Mandžukića

Svi su čekali prijateljsku utakmicu godine. Bayern protiv Barcelone, repriza polufinala Lige prvaka. Pep Guardiola protiv svog bivšeg kluba, Thiago Alcantara protiv bivših suigrača...

Susret je odigran na Allianz Areni u sklopu "Hoeness Cupa". Bayern je pobijedio Barcelonu 2-0 golovima Philippa Lahma i našeg Marija Mandžukića.

Bayern je igrao protiv Messija i 10 rezervi. U sastavu katalonske momčadi nije bilo Xavija, Inieste, Puyola, Piquea, Alvesa, Pedra, Fabregasa, Busquetsa, Neymara, Valdesa...

S druge strane, Bayern je počeo s Neuerom na golu, igrali su Dante, Rafina, Boateng, Alaba, Lahm, Kroos, Robben, Ribery, Müller...

Bayern je poveo u 14. minuti utakmice. Ribery je ubacio, a Lahm je zabio za 1-0. Guardiola je postavio Lahma u veznu liniju. Bavarci su izgledali bolje protiv neuigrane postave Barce koja je vjerojatno prvi i zadnji put igrala skupa.

U drugom dijelu Guardiola je dao šansu Mariju Mandžukiću. A Jordi Roura koji je službeno bio trener Barce, promijenio je svih 11 igrača!

Barca još nije predstavila novog trenera. Gerardo "Tata" Martino trebao bi biti službeno predstavljen u petak.

Bila je to prava "uspavanka" u drugom poluvremenu u kojem su oba trenera napravila dosta izmjena. A onda je bljesnuo Mario Mandžukić. Odličan ubačaj s lijeve strane i Mandžo to s lakoćom "trpa" u mrežu za konačnih 2-0.